• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda


Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş PEKSAN Personel Devam ve Geçiş Kontrol Sistemleri ‘ni yakından tanımaya ne dersiniz?

Doğru  adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan PEKSAN Personel Devam ve Geçiş Kontrol Sistemleri ,  1981 yılında faaliyete geçmiştir.

Personel Devam ve Geçiş  Kontrol Sistemleri sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle işçi kart basma saati satışı ve tamirini yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak sektörün öncü firmaları arasında köklü yerini aldı.

Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Daima gelişip, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş  durumdayız.

PEKSAN Bariyer , Mantar Bariyer ve Road Blocker ile de otopark giriş kontrol sistemleri konularında da üretim yapıp hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.